Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Item Width | 4inch |
| Item Weight | 30kg |
| Item Length | 4inch |
| Item Height | 11inch |
| Model Number | my0906 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Mini(Max Length<20cm) |
| Closure Type | No Zipper |
| Style | Single Package |
| Main Material | PP |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.