Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 34 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 7.9inch |
| Item Weight | 1kg |
| Item Length | 12inch |
| Item Height | 16.5inch |
| Model Number | D0010 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Feature | multi bags big backpack for momy mom daddy dad for baby infant outdoor |
Instock
There are no reviews yet.