Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute |
| Gender | unisex |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 30cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 20cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | No Zipper |
| Main Material | Cotton Fabric |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | GH028 |
| Material Composition | Cotton |
| Brand Name | HDIRXG |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 4-6Y |
Instock
There are no reviews yet.