Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Age | 2~4 Years, 5~7 Years, 8~13 Years |
| Pattern Type | Cartoon |
| Form | Inflatable Square |
| Material | PVC |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Swimming Pool |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.