Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Item Width | 3cm |
| Item Weight | 0.3kg |
| Item Length | 36cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 14cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Corduroy |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | women's plush fanny pack |
| Material Composition | cotton |
| Brand Name | Disney |
| Age Range | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Texture | cotton |
| Closing mode | Zipper |
| Color classification | Winnie the Pooh's purse |
| Hardness of luggage | soft |
| style | |
| Name of popular style | Dumplings |
Instock
There are no reviews yet.