Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 40cm |
| Item Weight | 0.8kg |
| Item Length | 40cm |
| Item Height | 45cm |
| Model Number | Diaper Bag Handbag |
| Pattern Type | Striped |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Tote Bag |
| Main Material | synthetic fiber |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| pattern | Anime cartoon |
| Lining texture | polyester |
| applicable scenario | Household storage |
| Listing Year Season | Spring 2024 |
| function | Can be stored |
| material | Oxford cloth |
| pop element | printing |
Instock
There are no reviews yet.