Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.339 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Vacation |
| Gender | boys |
| Item Width | 3.9inch |
| Item Weight | 0.58kg |
| Item Length | 9.1inch |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 11.8inch |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | H000002 |
| Brand Name | MINISO, MINISO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Zhejiang |
| Age Range | 4-6Y |
Instock
There are no reviews yet.