Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.274 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 13 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 15cm |
| Item Weight | 0.25kg |
| Item Length | 17cm |
| Item Height | 44cm |
| Model Number | Baby Outdoor Carrier |
| Pattern Type | Geometric |
| Size | Large(Max Length>50cm) |
| Closure Type | No Zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | AIEBAO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Features | Baby Waist Stool |
| Features1 | Mother-Kids Mommy Diaper Bags |
| Features2 | Baby Outdoor Carrier |
| Features3 | Multifunctional |
| Features4 | Free your hands |
| Features5 | Carrying Baby Waist Stool |
| Features6 | baby carrier wrap |
| Features7 | Breathable |
| Features8 | High safety factor |
| Features9 | Versatile For All Seasons |
| Features10 | Available for men and women |
| Features11 | Easy To Wear Newborn Blanket |
| Features12 | Adjustable elasticity |
| Features13 | Newborn Photography Wrap |
Instock
There are no reviews yet.