Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 64 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ZM01 |
| Is Foldable | Yes |
| Numbers of Wheels | Others |
| Load Bearing | 10kg, 5Kg |
| Pattern Type | Solid |
| Frame Material | Plastic |
| Certification | ASTM |
| Material | Linen |
| Brand Name | ubravoo |
| Age Range | 0-1Y, 1-2y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Type | Baby Walker |
Instock
There are no reviews yet.