Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 10 cm |
| Model Number | wooden teether |
| Shape | Round |
| Material | Wood |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material Feature | Nitrosamine Free, Phthalate Free, Latex Free, BPA Free, PVC Free |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Accept | wholesale, dropshipping |
| using | baby teether for kids |
| toys | children's toys diy making |
| suit for | unisex baby, newborn baby |
| baby toy | wood rodent, wood beads |
| Baby Teether wood ring | wooden teether ring |
| wooden baby toys | Wooden Baby Teether |
| Gift | Christmas Gift |
Instock
There are no reviews yet.