Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | PT51 |
| Shape | Animal |
| Material | Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Other Tooth Care Products |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Brand Name | LOFCA |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 3-6Y |
| item | New elephant teether pendant |
| size | 80*95*10mm |
| color | 5 colors |
| feature1 | Elephant teether silicone |
| feature2 | food grade silicone BPA free |
| function1 | pacifier clip chain making |
| function2 | baby teething accessories |
| function3 | newborn nursing gift |
| function4 | teething necklace DIY |
| function5 | soothes teething pain |
Instock
There are no reviews yet.