Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 10 × 10 cm |
| is_customized | No |
| Model Number | baby teether |
| Shape | Long |
| Material | Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 7-9 months, 10-12 months |
| Origin | Mainland China |
| Size | 1m*20m |
| Features | Soft, safe and non-toxic |
| Place | Baby Shower Gift Christmas Gift |
| Use 1 | Baby Teethers DIY Tool |
| Use 2 | DIY Teethnig Necklace / Bracelets |
| Use 4 | DIY Paicifier Clips Chain Dummy Clips |
| Item 1 | Silicone Teether Accessories |
| Item 2 | Pacifier Clips Accessories |
| Item 3 | DIY String Cord Nylon Rope Accessary |
| Item 4 | Handmake Teething Bracelet |
| Item 5 | Baby Silicone Teething Bead Necklace Jewelry cord |
Instock
There are no reviews yet.