Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | PE |
| Model Number | PATCH |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
| size | 38x35mm |
Instock
There are no reviews yet.