Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Baby Silicone Lion Teether |
| Material | Silicone, Food Grade Silicone Teether |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m |
| shape | silicone teether toys |
| Product name | baby teether toys |
| toys | children's toys diy making |
| shape1 | cartoon silicone teether |
| Yes | Drop shipping/Wholesale |
| Use1 | Baby Toys |
| Use2 | Baby Teether |
| Use3 | Baby Silicone Toys |
| Features | Soft safe and non-toxic 100% silicone material |
| Features1 | DIY Baby Teething Necklace, Bracelet, Pacifier |
| Place | Christmas gifts |
Instock
There are no reviews yet.