Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MT014 Round Wooden Beads |
| Shape | Round |
| Material | Wood |
| Packing | 20psc/lot |
| Function | Others |
| Material Feature | BPA Free, BPA Free PVC Free Latex Free Nitrosamine Free Phthalate Free |
| Brand Name | TYRY.HU |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 1-2y |
| Item | 20pcs 16mm Wooden Crochet Beads |
| Weight | Approx to 1.15g/pc |
| Size | 16mm Wooden Teething beads |
| color | 10 colors |
| Certificates Approval | EN71 CE SGS all kinds of European and American Standard Certified |
| Ues | For Baby Necklace or Bracelet Making |
| Mother wear it as sweater necklace | Baby chew it or play it as entertainment |
| Food grade silicone beads | Natural Crochet Beads Round 18MM Chew Nursing Beads |
Instock
There are no reviews yet.