Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.044 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 6 × 5 cm |
| Shape | T-shaped |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Baby comb with wooden handle |
| Brand Name | platube |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | MATERNITY |
| Origin | Mainland China |
| Material: | Wood |
| Size: | Total length 15cm/5.91'', brush head: 6cm/2.36'' |
Instock
There are no reviews yet.