Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Customized Type | others |
| is_customized | No |
| Model Number | baby teether |
| Shape | Round |
| Material | Wood, Natural wood |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether, Baby Infants Tooth Care Products |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| Product name | wooden baby teether ring |
| Feature | baby teether toys |
| use1 | Baby Girl DIY Jewelry Bracelet Crib Toy |
| use2 | Baby Necklace or Bracelet Making |
| Benefit | Relieve baby's growing tooth pain |
| baby toy | wooden rings |
| For | newborn gifts |
| Dropshipping | Yes |
| Dropship | Yes |
| Item 1 | Baby Wooden Teether |
| Item 2 | BPA Free Nursing Rings |
| Item 3 | BPA Free Wooden Teething Ring |
| Item 4 | wooden toys baby |
| Item 5 | Wooden baby gym |
| Item 6 | glove teether |
| Item 7 | Montessori Baby |
| Item 8 | Nurse Accessories And Gifts |
| Item 9 | ring teether |
| Item 10 | wooden beads for kid |
| Item 11 | teething bracelet |
| Item 12 | teeth pendant |
| Item 13 | safe baby teether |
| Item 14 | wood animal baby |
| Item 15 | teether ring |
| Item 16 | wood teether baby |
| Item 17 | wooden teething toys |
| Item 18 | wooden teether animal |
| Item 19 | Wooden Rings Teether |
| Item 20 | Wooden Teething Ring |
| Item 21 | Nurse Accessories And Gift |
| Item 22 | Montessori baby |
Instock
There are no reviews yet.