Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 1 Roll |
| Production | Bandages Patch |
| SPF | Dressing Bandages |
| Ingredient | non-woven fabric |
| Model Number | adhesive bandage |
| NET WT | 35g |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.