Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.026 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | PE |
| Model Number | PATCH |
| NET WT | 35g |
| Origin | Mainland China |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.