Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 50/100Pcs |
| Production | Gauze Cotton Pads |
| Ingredient | cotton fibers |
| Model Number | 468359 |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.