Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Model Number | PT59 |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Silicone, Silicone |
| Packing | Single loaded, Single loaded |
| Function | Teether, Teether |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free, Baby Food Grade Teething |
| Brand Name | LOFCA, LOFCA |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, > 4 mouths |
| Style | Cute |
| Shapepattern | Animal |
| Color | 2 colors |
| Pretty Easy Clean | Hand-Wash With Warm Water Or Dishwasher |
Instock
There are no reviews yet.