Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Model Number | PT11 |
| Shape | Round |
| Material | Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material Feature | BPA Free |
| Brand Name | LOFCA |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| Colors | 16 colors |
| Feature | Silicone Beads Pendant |
| Function 1 | Teething Nursing Toy |
| Function 2 | Pacifier Accessory |
Instock
There are no reviews yet.