Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22 × 5 cm |
| Customized Type | others |
| is_customized | No |
| Model Number | Baby Teethers |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material Feature | Nitrosamine Free, PVC Free, Latex Free, Phthalate Free, BPA Free |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | baby |
| Feature 2 | For newborn baby |
| Feature 3 | baby toys |
| Feature 4 | little baby toy |
| Feature 5 | Teether for teeth |
| Feature 6 | Baby goods |
| Feature 7 | Silicone teethers |
| Feature 8 | Babies accessories newborn |
| Feature 9 | nurse accessories |
| Feature 10 | Toys for babies |
Instock
There are no reviews yet.