Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| is_customized | No |
| Model Number | TYT028 Small crown teether |
| Material | Silicone, Food grade silicone |
| Packing | Single loaded, 10 Pieces Small crown teether |
| Function | Teether |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Brand Name | Cute-idea |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Color | 14 colors |
| Features | Relieve itchy teeth during baby's molars |
| Use | Can DIY Baby Teething Necklace, Bracelet, Pacifier Chain |
| Baby Teething | Teething Toddlers Toys |
| Accept | Drop shipping/Wholesale |
| Clean | wash hot water |
| Tips | Please use under the care of an adult |
Instock
There are no reviews yet.