Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | cloth |
| Model Number | bandaid |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| type | Wound Sticker |
| type 2 | First Aid |
| type 3 | Wound Patch |
| type 4 | Waterproof Band Aid |
| size | 11.4*7.4cm |
Instock
There are no reviews yet.