Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Certification | CE |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YYY065 |
| Shape | HEART |
| Material | Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Other Tooth Care Products |
| Material Feature | BPA Free |
| Brand Name | TYRY.HU |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2y |
| Origin | Mainland China |
| Materials | 100% Natural Organic Food Grade Silicone |
| Colors | Multi-color |
| Use 1 | Necklace Pendants |
| Use 2 | Jewelry Charms |
| Use 3 | Pacifier Clips Accessories |
| Use 4 | Teething Toddlers Toys |
| Certificates | FDA Approved, BPA Free, SGS, certified by EU & US & canada & Australia |
| Soft & shiny & safe butterfly toys | special designed for baby, easy to grab |
| Pretty Easy Clean | hand-wash with warm water or dishwasher |
| Weight | about 25g/pcs |
Instock
There are no reviews yet.