Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Bandages |
| Model Number | Bandages |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
| Size | 7X1.8cm |
Instock
There are no reviews yet.