Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.031 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Gyro Puzzle |
| Style | Other |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Silicone |
| Brand Name | OOTDTY |
| Age Range | 0-1Y |
| Electronic | YES |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nasal Aspirator |
| Age Group | BABIES |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.05kg (0.11lb.) |
| Package Size | 30cm x 20cm x 20cm (11.81in x 7.87in x 7.87in) |
Instock
There are no reviews yet.