Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Production | Bandages |
| Ingredient | Waterproof PE |
| Model Number | band Aid |
| NET WT | 50g |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
| key | healing patch bandaids for children child Kids banditas wholesale, bulk, water resistant curved Dressing wound strips curitas free shipping |
Instock
There are no reviews yet.