Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Band Aid |
| NET WT | 30g |
| Brand Name | eTya |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12y |
| Age Group | BABIES |
| Ingredient: | PE |
| Production | Bandage |
Instock
There are no reviews yet.