Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | Bathing Cup |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
| Type | Tubs |
| Plastic Type | PP |
| Kid Shower Shampoo Cup | Wash Cups |
Instock
There are no reviews yet.