Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.039 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Customized Type | others |
| is_customized | No |
| Model Number | 1179 |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Deciduous Tooth Brush |
| Material Feature | BPA Free |
| Brand Name | DHDH |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| baby toys | baby accessories |
| For newborn baby | Teether for teeth |
| Banana Shape | Teething Ring |
| Gift for babies | Care Toothbrush |
Instock
There are no reviews yet.