Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Model Number | TW081 Baby Nail Trimmer |
| Pattern Type | Cartoon |
| Origin | Mainland China |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Item Type | Clipper & Trimmer |
| Item | Baby Nail Trimmer |
Instock
There are no reviews yet.