Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 100pcs/set |
| Production | wound plaster |
| SPF | skin color round patches |
| Ingredient | PE |
| Model Number | PATCH |
| NET WT | 40g |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.