Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Packaging | 2 loading |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Item Type | comb |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.