Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | plastic |
| Model Number | AAA |
| Pattern Type | Letter |
| Age Group | BABIES |
| Item Type | Clipper & Trimmer, Clipper & Trimmer |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Item Name | Electric Nail Polisher |
Instock
There are no reviews yet.