Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 100pcs |
| Production | children band aid |
| SPF | children bandages |
| Ingredient | PE |
| Model Number | KTCST |
| NET WT | 55g |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
| Type | wound strips curitas utensils Adhesive plaster patch Bandages |
| Applicable person | children baby mother kids Band-aids care tools |
| Keywords | Patterned dressing curved healing free shipping wholesale, bulk |
Instock
There are no reviews yet.