Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.068 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Length | 14cminch |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Wood |
| Brand Name | MIHJUSFDH |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Item Type | comb |
| Age Group | BABIES |
| keyword1 | brush |
| keyword2 | girls comb |
| keyword3 | hair brushes |
Instock
There are no reviews yet.