Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Warning | / |
| Features | SOFT, Educational, Mini, Flashing, Sounding, interactive, SOLAR |
| Talk Range | 30-80m |
| Gender | Unisex |
| Plastic Type | ABS |
| Classification | Intercom |
| Battery | yes |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | MATERNITY, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Certification | CE |
| Item Type | Toy Walkie Talkies |
| Applicable age | < 14 years old |
| Color classification | 1 to 2 |
| Product category | Walkie-talkie |
| Watch | Walkie-talkie |
| Simulation Repair Tool | Toys |
Instock
There are no reviews yet.