Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 15 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Plush |
| Closure Type | buckle strap |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | Anti-Slippery |
| Insole Material | COTTON |
| Upper Material | Fur |
| Brand Name | CYHTJJ |
| Item Type | Casual Shoes |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | unisex |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Season | Spring & Autumn |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.