Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Anti-Slippery |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm, 19cm, 19.5cm, 20cm, 20.5cm, 21cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Pattern Type | Solid |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Upper Material | Microfiber |
| Outsole Material | RUBBER |
| Department Name | Children |
| Brand Name | shijunyi |
| Age Range | 7-12Y |
| Season | all seasons |
| Origin | Mainland China |
| Gender | unisex |
| Item Type | slippers |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.