Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm |
| Feature | Breathable |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Appliques |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Hoof Heels |
| Leather Style | Embossed Leather |
| Closure Type | buckle strap |
| Lining Material | PU |
| Upper Material | Pu leather |
| Outsole Material | RUBBER |
| Season | all seasons |
| Gender | girls |
| Age Range | 1-3Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong, Guangdong |
| Department Name | Children |
| Brand Name | Sonkpuel, Sonkpuel |
Instock
There are no reviews yet.