Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.212 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 × 11 cm |
| Feature | PROTECT |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 14cm, 15cm, 16cm, 18.5cm, 19.5cm, 20.5cm, 21.5cm, 22.5cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Pattern Type | Solid |
| Lining Material | Synthetic |
| Upper Material | POLYESTER |
| Outsole Material | TPR |
| Age Range | 7-12Y |
| Season | Winter |
| Gender | unisex |
| Department Name | Children |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Guangdong |
| Item Type | slippers |
| Brand Name | Baywell |
| Girls' shoes | slippers |
| Slippers | Children's slippers |
| Slippers children | kids shoes |
| kids shoes for girl | Winter slippers |
| Children's shoe | slippers for kids |
| Slippers for home | child slippers |
| Infant girl's sandal | kids slippers |
Instock
There are no reviews yet.