Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.263 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 10cm, 10.5cm, 11cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm, 25cm, 26cm, 27cm |
| Feature | Breathable |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Cut-Outs |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | buckle strap |
| Lining Material | PVC |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | PVC |
| Brand Name | FOCUSNORM |
| Origin | Mainland China |
| Season | Summer |
| Gender | Girls |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.