Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | Anti-Slippery |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Department Name | Children |
| Brand Name | JGVIKOTO |
| Item Type | Casual Shoes |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Boys |
Instock
There are no reviews yet.