Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 13.5cm, 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm |
| Feature | Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Charm |
| Sandal Type | Sport Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Printing Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | CANVAS |
| Upper Material | FABRIC |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | jiiyello |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 4-6Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | Children |
| Color | Black/Beige/Khaki |
| Model Number | H04172 |
| Free Shipping | Most Countries |
| Toe Type | Anti-kick Toe |
Instock
There are no reviews yet.