Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 8 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 12cm, 12.5cm, 13cm, 13.5cm, 14cm, 14.5cm, 15cm, 16cm, 17cm, 17.5cm, 18cm, 18.5cm, 19cm |
| Feature | Quick Dry, Breathable, Anti-Slippery |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Decorations | Cut-Outs |
| Sandal Type | Fashion Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Leather Style | Soft Leather |
| Closure Type | hook & loop |
| Lining Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | Unishuni |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Summer shoes | White;Brown;Yellow |
Instock
There are no reviews yet.