Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 8 cm |
| Upper fixing method | sticking |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Others |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 15cm, 16cm, 17cm, 18cm, 19cm, 20cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Lining Material | Plush |
| Upper Material | Others |
| Outsole Material | EVA |
| Brand Name | littlesummer |
| Age Range | 3-6Y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Season | Winter |
| Gender | unisex |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.