Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 8 cm |
| Whether Plugged | YES |
| Shoes Length | 13cm, 14cm, 15cm, 16cm, 17cm, 18cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Pattern Type | Cartoon Animation |
| Lining Material | PVC |
| Upper Material | PVC |
| Outsole Material | EVA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Department Name | Children |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Item Type | slippers |
Instock
There are no reviews yet.