Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Whether Plugged | No |
| Shoes Length | 17cm, 18cm, 19cm, 20cm, 21cm, 22cm, 23cm, 24cm |
| Feature | Breathable |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Heel Type | Flat with |
| Sandal Type | Sport Sandal |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Closure Type | hook & loop |
| Upper Material | EVA |
| Outsole Material | EVA |
| Brand Name | Cheerful Mario |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| Age Range | 1-3Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.